0 bodů
196 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den, chci se zeptat, studuji na vyšší odborné škole, ale chtěla bych po tomto roce přestoupit na vysokou školu. Na této škole mě teď přijali na nultý ročník. Mohu studovat současně vyšší odbornou školu i nultý ročník? Nultý ročník je pouze o víkendech. Jde mi o to, jestli mohu studovat dvě školy najednou. Děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Po dohodě s vedením školy , ano .




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 749 zobrazení
0 bodů
1 reakce 153 zobrazení
0 bodů
1 reakce 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 574 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 707 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 387 zobrazení
0 bodů
1 reakce 163 zobrazení
25.1.2016 v kategorii Škola, příklady Jarka
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
16.10.2020 v kategorii Právo a zákony Marcela Hanykýřová
...