0 bodů
631 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dostala jsem ke 12 narozeninám psa jezevčíka. Chodím s ním 8x za den na procházky za barák na zahradu. Není to moc? Děkuji za odpověď NELA

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Myslím že pejsek je šťastný pokaždé když s ním jdeš.


0 bodů
Čtyřikrát denně postačí
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nikdy neni moc. Choď ho však venčit i jinam než na zahradu.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 879 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 571 zobrazení
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 988 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 716 zobrazení
15.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 552 zobrazení
...