0 bodů
362 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Krájíte ho od patky nebo jak ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Chleba rozkrojím vejpůl a postupně z obou stran ukrajuji krajíce. Vždy obě půlky přiložím k sobě a takto ho skladuji. Nevyschne tak a vydrží dlouho.


0 bodů
U nás vždy od patky, protože tolik neokorá a tomu se dá zabránit i zabalením do utěrky.
0 bodů
Když se krájí chleba, je dobré se ho dotýkat rukama co nejméně. Je lepší ho ze sáčku jen povytáhnout a natřepat zpět bez dotyku. V letošním horkém létě se plísním daří úplně skevě. A rukama zaneseme na chleba zárodky plísní.


Související témata

0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 542 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 443 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 398 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 323 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo Melichar Radek
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 624 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
...