0 bodů
623 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Pokaždé když vařím slepici na polévku tak je slepice ještě dost tuhá.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Pomalu a dlouho. Lze použít i tlakový hrnec, ale dlouhý čas s teplotou těsně kolem bodu varu je nejlepší.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 362 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Vaření, jídlo tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 254 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo Václavka
0 bodů
1 reakce 714 zobrazení
9.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 263 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
...