0 bodů
895 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Co se stane když hodím do bramboračky houby přímo bez namáčení ve vodě?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Namáčí se proto, že je to změkčí. Tak nejsou v pokrmu tvrdé. Já ale třeba do guláše houby nenamáčím a vždycky se dobře provaří a změknou. #(#nod)




Související témata

0 bodů
7 odpovědí 7.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 496 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 304 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 749 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 560 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 225 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Právo a zákony MAX
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
6.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
...