0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Dneska jsem zjistila při rozklepnutí vajec že jsou trochu zmrzlá. To by asi v chladničce nemělo být že?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Určitě lednici stáhni. To je moc aby vejce zamrzala. To škodí i ostatním potravinám. V lednici má být tak 6- 8 stupňů.




Související témata

0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 457 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
26.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Nela
0 bodů
1 reakce 597 zobrazení
5.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo simča
0 bodů
4 odpovědí 673 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 696 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 370 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Klára Framná
0 bodů
2 odpovědí 3.2k zobrazení
...