0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Střenka nože je to za co se nůž drží, nebo to ostří kterým se krájí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
A je správně. B je opravdu ostří.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud neni nůž celokovový, tak je střenka vždy ta kovová část.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 4.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
7.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Tomas
0 bodů
3 odpovědí 345 zobrazení
6.8.2014 v kategorii Vaření, jídlo Věra Tichá
0 bodů
4 odpovědí 520 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 486 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
2.9.2020 v kategorii Zvířata Luďek
...