Tak tak. Dělají si z nás legraci. A pokročilý (1460 bodů)
Ano ten e-mail prisel vsem registrovanym uzivateleum. Pokud jsme Vas tim nejak popudili, omlouvame se pokud ten e-mail otevrete bude tam uplne dole toto >>> Zrušit odběr: http://www.czporadna.cz/?c=9yx3wu4a&Vas-Nick Staci na to jen kliknout a emaily Vam chodit nebudou jeste jednouse moc omlouvame.
Ano, také mi přišel a chtěla jsem zde odpovídat. Ale po nahlédnutí jsem zjistila, že se nemohu přihlásit, protože můj nick jste vymazali. Mezi registrovanými uživateli už nejsem. Nedostala jsem žádný ban, ani varování, proto soudím soudím že si ze mě děláte legraci. Nejspíš nebudu sama. A
Taky se nemůžu přihlásit, asi že sem tu dlouho nebyla. :-(
CZPoradna.cz