0 bodů
281 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Tedy jiný, než kasické vaření v osolené vodě- na př. ve spec. hrnci- 'rýžovaru', nebo tlakovém hrnci? Děkuji za vaše zkušenosti.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Nejlépe přidat kvasinky a vyrobit rýžové víno.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 599 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 549 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Dušička
0 bodů
4 odpovědí 797 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 583 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 230 zobrazení
...