0 bodů
309 zobrazení
v kategorii Ostatní

Stačí koukat na práce po internetu nebo je lepší obcházet firmy a ptát se?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud chceš práci získat, použij veškeré možné ´postupy´.
Pokud chceš jen být evidován na ÚP, nedělej nic...
;-)



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Všechno možné, psát, mailovat, osobně navštěvovat, hledat inzeráty. Nejlépe se práce asishání přes známé, kamarády a příbuzné.



Související témata

0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 564 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 528 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 402 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Ostatní Luxus
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
...