0 bodů
393 zobrazení
v kategorii Diskuze
Sama nad tímto uvažuji a vidím více negativ, než pozitiv.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Každý robot musí být seřizován a udržován člověkem. Musí ho také někdo vyrobit. To, že roboti zvýší nezaměstnanost je lichá a dost naivní představa.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 612 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 550 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 376 zobrazení
1.10.2014 v kategorii Diskuze Lewis Registrovaný (129 bodů)
...