0 bodů
437 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Upraveno Led1

Dobrý den
Pred tydnem jsem si koupil hru subnautica na gamesale.Hru jsem nainstaloval podle jejich návodu a normalne fungovala ,ale druhy den kdyz jsem ji chtel znovu spustit tak se mi uprostred obrazovky objevil jen maly obdelnicek na kterem jsou 3 ikony:minimalizovat,maximalizovat(na to nejde kliknout) a zavrit-nic vic :( Hru jsem odinstaloval a nainstaloval ,ale furt nic ,dokonce jsem odinstaloval i steam a nic.Uz si nevim rady .

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Malý obdélníček uprostřed obrazovky místo hry obvykle znamená problém s vykreslováním (grafikou) – nejčastěji chybějící nebo zastaralý grafický ovladač, případně poškozené soubory hry. Zkuste tyto kroky: aktualizujte ovladač grafické karty (z webu NVIDIA/AMD/Intel), nainstalujte/opravte Visual C++ Redistributable a DirectX, restartujte PC a spusťte hru znovu. Pokud to nepomůže, ověřte/přeinstalujte herní soubory podle návodu prodejce (GamesPlanet/GameSale) a zkontrolujte, zda váš počítač splňuje minimální požadavky Subnautica; při přetrvávajícím problému kontaktujte podporu obchodu, kde jste hru koupil.




Související témata

0 bodů
1 reakce 430 zobrazení
0 bodů
1 reakce 341 zobrazení
23.3.2014 v kategorii Diskuze Toník
0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 315 zobrazení
10.6.2014 v kategorii Multimédia a hry Přemek
0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
30.7.2015 v kategorii Multimédia a hry BEST MUNECRUFT PLOUR
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 511 zobrazení
...