0 bodů
571 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Budu podávat zápisový lístek na Vysokou školu a zároveň zkoušet třetí kolo na jinou vysokou, chtěla jsem se zeptat zda půjde přestoupit i v případě, že už budu mít podaný zápisový lístek. Děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před pavel.sv Registrovaný (34 bodů)
Zápisový lístek můžete na vysoké škole použít jen jednou, ale do určité lhůty máte právo ho vzít zpět a podat na jinou školu (typicky když uspějete v dalším kole na škole, kterou preferujete). Sledujte přesné termíny dané školy – po uplynutí lhůty pro zpětvzetí už přestup tímto způsobem nejde. Mezitím klidně zkoušejte třetí kolo, podaný lístek vás v přihlašování na jinou školu neomezuje, jen je pak nutné lístek včas přenést. Pravidla a lhůty si ověřte přímo na studijním oddělení obou škol, protože se mohou lišit a u veřejných VŠ se zápisové lístky v posledních letech navíc často ruší.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 707 zobrazení
0 bodů
1 reakce 163 zobrazení
25.1.2016 v kategorii Škola, příklady Jarka
0 bodů
1 reakce 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 195 zobrazení
3.10.2015 v kategorii Právo a zákony Lenka
0 bodů
2 odpovědí 948 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 847 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 475 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 574 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Ostatní Bob
...