0 bodů
273 zobrazení
v kategorii Mobily

crying xxxxxxxxxx

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před evca.s Registrovaný (33 bodů)
Sépiový (nažloutlý) nádech po výměně displeje bývá nejčastěji daný nastavením barevného profilu nebo zapnutým filtrem. Zkuste v Nastavení > Displej vypnout noční režim / filtr modrého světla a podívejte se, jestli tam Sony nemá volbu vyvážení bílé nebo barevný režim (Super-vivid/Standardní), kde jde teplotu barev posunout do studenějšího odstínu. Pokud to nepomůže, je velká šance, že nový displej je nekvalitní náhrada (jiný panel než originál) a barvy bude mít zkreslené nastálo - to softwarově plně neopravíte. Než budete reklamovat, srovnejte zobrazení se stejnou fotkou na jiném telefonu, ať máte jistotu, že nejde jen o nastavení.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 421 zobrazení
...