Sépiový (nažloutlý) nádech po výměně displeje bývá nejčastěji daný nastavením barevného profilu nebo zapnutým filtrem. Zkuste v Nastavení > Displej vypnout noční režim / filtr modrého světla a podívejte se, jestli tam Sony nemá volbu vyvážení bílé nebo barevný režim (Super-vivid/Standardní), kde jde teplotu barev posunout do studenějšího odstínu. Pokud to nepomůže, je velká šance, že nový displej je nekvalitní náhrada (jiný panel než originál) a barvy bude mít zkreslené nastálo - to softwarově plně neopravíte. Než budete reklamovat, srovnejte zobrazení se stejnou fotkou na jiném telefonu, ať máte jistotu, že nejde jen o nastavení.