0 bodů
592 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, měla jsem utopený mobil Samsung Galaxy S6 a nyní po 6 týdnech naskočil do ODIN modu jen nevím jak dál. Nic víc nedělá, naskočí max. znělka t-mobile a dál to nejde. Díky Michaela

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
Pokud telefon naskakuje jen do Odin (download) režimu, je to znamení poškozeného nebo chybějícího systému - u dříve utopeného telefonu to může být kombinace softwarové i hardwarové závady. Teoreticky lze přes počítač pomocí programu Odin nahrát čistý oficiální firmware pro váš přesný model (stock ROM), což může telefon oživit, pokud není hardware mrtvý. Postup ale vyžaduje stažení správné verze firmwaru a opatrnost, protože při chybě se dá telefon definitivně poškodit. Vzhledem k předchozímu utopení doporučuji spíš odborný servis, který nejdřív ověří, zda problém není v napájení nebo paměti.




Související témata

0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
1 reakce 832 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
0 bodů
1 reakce 352 zobrazení
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
0 bodů
1 reakce 187 zobrazení
15.10.2016 v kategorii Mobily David
0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
0 bodů
1 reakce 472 zobrazení
...