0 bodů
188 zobrazení
v kategorii Mobily
Prosím poraďte! Nedávno jsem si udělal root přes počítač do mého Samsung galaxy S6 edge (SM-G925F) a teďka jsem ho chtěl odstranit, tak jsem přes superuser dal odinstalovat root a telefon se dostal do boot loop.. :/ pořád se zapína a vypíná a přes internet jsem zjistil, že mám soft brick, což mně hned napadlo a ono ani není zas tak těžké tento problém vyřešit, ale je tu malý háček. Můj telefon jde v pohodě zapnout do download režimu, ale když ho připojím přes usb konektor do PC, tak ho PC nemůže najít a tudíž nemůžu vyřešit problém se soft brickem.. Zkoušel jsem už i čistit piny na mobilu v tom konektoru, zkoušel jsem v PC aktualizovat USB drivery a pořád nic... Pomůže mi prosím někdo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (26 bodů)
Boot loop po odinstalování rootu se u Galaxy S6 edge nejspolehlivěji řeší přehráním (flashnutím) původního oficiálního firmwaru přes program Odin na počítači. Telefon přepnete do download módu (vypnout, pak držet Volume dolů + Domů + Zapnout, potvrdit Volume nahoru), stáhnete si firmware přesně pro variantu SM-G925F vašeho regionu (např. ze SamMobile) a v Odinu jej nahrajete do slotu AP. Pozor, tímto přijdete o data v telefonu, takže to berte jako poslední krok; pokud si nejste jistí, raději to nechte na člověku, který už flashování dělal, aby z telefonu nevznikl hard brick.




Související témata

0 bodů
1 reakce 594 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
1 reakce 193 zobrazení
0 bodů
1 reakce 137 zobrazení
25.8.2016 v kategorii Mobily Daniel Mydloch
0 bodů
1 reakce 520 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
25.11.2017 v kategorii Mobily Martin
0 bodů
1 reakce 224 zobrazení
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
16.9.2016 v kategorii Mobily Matěj Kroupa
...