0 bodů
156 zobrazení
v kategorii Mobily
dobrý den, asi mám virus v mobilu, konkrétně mi to říká na simce.Testovala sem to antivirem a nic. je pravda že jsem navštívila jistý stránky, ale nic jsem si z nich nestahovala...tak nevím. bojím se porad te mi, prosím.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
To, že upozornění přišlo „na SIM kartě“, obvykle není klasický virus, ale spíš podvodná SMS, vyskakovací reklama z navštívené stránky nebo notifikace od dané webové stránky – skutečné viry v SIM kartě prakticky nebývají. Když antivirus nic nenašel, je velká šance, že je telefon v pořádku; přesto doporučuji v prohlížeči smazat historii a oprávnění notifikací pro neznámé weby a zkontrolovat, jestli se nenainstalovala nějaká aplikace, kterou jste nechtěla. Pro jistotu změňte hesla k důležitým účtům (hlavně e-mail a bankovnictví), případně proveďte restart do nouzového režimu; pokud potíže přetrvávají, krajním a spolehlivým řešením je záloha dat a obnovení telefonu do továrního nastavení.




Související témata

0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
0 bodů
1 reakce 827 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 540 zobrazení
...