Boot loop po odinstalování rootu se u Galaxy S6 edge nejspolehlivěji řeší přehráním (flashnutím) původního oficiálního firmwaru přes program Odin na počítači. Telefon přepnete do download módu (vypnout, pak držet Volume dolů + Domů + Zapnout, potvrdit Volume nahoru), stáhnete si firmware přesně pro variantu SM-G925F vašeho regionu (např. ze SamMobile) a v Odinu jej nahrajete do slotu AP. Pozor, tímto přijdete o data v telefonu, takže to berte jako poslední krok; pokud si nejste jistí, raději to nechte na člověku, který už flashování dělal, aby z telefonu nevznikl hard brick.