0 bodů
286 zobrazení
v kategorii Mobily
Rozbrala jsem ho kvuli prasklému dotykovému sklu a displej vypadá nepoškozen, ale byla na něm nějaká tekutina . Po zapnutí bez skla a dotykové desce září bíle.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (26 bodů)
To, že panel po zapnutí svítí bíle, je dobré znamení podsvícení, ale samo o sobě nezaručuje, že je obrazovka v pořádku. Nechte ho připojený a zkuste, jestli se na něm zobrazí obraz (ikony, plocha) i bez nalepeného skla, čistě bílá plocha bez obrazu může znamenat poškozený LCD nebo špatně dosednutý konektor. Tekutina mezi sklem a panelem bývá u displejů, kde je sklo k panelu lepené (OCA), a může způsobit fleky nebo skvrny, které se projeví právě až při zobrazení obrazu. Pokud obraz naskočí a je čistý bez map a barevných skvrn, je LCD nejspíš funkční, jen budete řešit výměnu samotného skla nebo celého krycího panelu.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 512 zobrazení
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
30.8.2014 v kategorii Mobily Marie Maříková
0 bodů
2 odpovědí 558 zobrazení
0 bodů
1 reakce 462 zobrazení
0 bodů
1 reakce 421 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
...