0 bodů
351 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Můj telefon (Huawei g600) mi neustále hlásí nedostatek místa v úložišti. Kvůli tomu si nemůžu stáhnout ani novou aplikaci. Když se ale podívám do úložiště na kartě sd (kterou mám jako výchozí úložiště) je volných 6 GB a ve vnitřním úložisti je volný 1 GB. I přes to, se mi tam odmítá nainstalovat aplikace která má cca 37 mb. Děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
Tohle je u starších Androidů (a Huawei zvlášť) častý problém: i když je na SD kartě místo, aplikace se nejdřív instalují do vnitřní paměti a teprve pak se dají případně přesunout, takže rozhoduje volné místo právě tam. Zkuste uvolnit vnitřní úložiště – smažte cache aplikací (Nastavení → Aplikace → vybrat appku → Vymazat mezipaměť), odinstalujte nepoužívané aplikace a přesuňte fotky/videa do počítače nebo na kartu. Pomoct může i v Nastavení → Úložiště funkce „Uvolnit místo“ a smazání starých stažených souborů ve složce Download. Pokud máte appky, které to umožňují, přesuňte je přes Nastavení → Aplikace → Úložiště → Změnit na SD kartu, a u některých modelů pomůže restart telefonu.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 188 zobrazení
...