0 bodů
223 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den,

potřebuji poradit.Mám problém s dotykovou plochou na svém notasu. Při krátké nečinnosti přestane reagovat dotyková plocha a myš nereaguje. Nenaskočí ani postranní lišta. Při spuštění počítače se vždy objeví tabulka o chybě skriptu. Může mi prosím někdo poradit. Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
Zmíněná chyba skriptu při startu napovídá, že se na pozadí kousne nějaká aplikace nebo ovladač, což pak shodí i reakci touchpadu a myši. Začni aktualizací ovladače touchpadu - ve Správci zařízení najdi polohovací zařízení, dej Aktualizovat ovladač, případně ho odinstaluj a po restartu se nainstaluje znovu. Zkontroluj taky úsporné nastavení: ve Správci zařízení u touchpadu a USB řadičů na záložce Řízení spotřeby vypni Povolit počítači vypínat zařízení kvůli úspoře energie. K chybě skriptu pomáhá projít automaticky spouštěné programy (Správce úloh - Po spuštění) a vypnout podezřelé položky; pokud potíže přetrvávají, stojí za to nechat počítač zkontrolovat odborníkem, protože může jít i o vadný touchpad nebo poškozený systém.




Související témata

0 bodů
1 reakce 178 zobrazení
7.6.2016 v kategorii Počítače, internet Třmínek
0 bodů
1 reakce 253 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 337 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
20.1.2017 v kategorii Počítače, internet Jan Šichnárek
0 bodů
1 reakce 159 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Počítače, internet Karel Pešek
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 368 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
...