0 bodů
210 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, před časem mi spadl mobil na zem a rozbil se mi display. Do mobilu už jsem se nedostala a mám v něm některé fotografie, kontakty, písničky atd. Když telefon připojím na USB - do počítače, tak se zeptá jako co ho chci připojit, jenže displej nefunguje, tudíž připojení nemohu odsouhlasit... dokázal byste někdo poradit, jak dostanu soubory z paměti telefonu do počítače? Nebo do nového telefonu... ? Opakuji, že do mobilu se nedá nijak dostat.....

Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Když je displej rozbitý a nejde potvrdit režim připojení USB, máte několik cest. Nejjednodušší je připojit k telefonu přes USB-OTG (redukci) myš nebo klávesnici - na rozbité obrazovce sice nic nevidíte, ale často se dá poslepu nebo s externím monitorem přes adaptér potvrdit přenos souborů. Pokud máte zapnuté zálohování (Google fotky, Google účet, případně cloud výrobce), většina fotek a kontaktů už může být v cloudu - stačí se přihlásit stejným účtem na počítači. Pokud nic z toho nejde a data jsou cenná, nejspolehlivější je nechat telefon v servisu vyměnit displej nebo zkusit specializované datové studio, které data vyčte i z nefunkčního přístroje.




Související témata

0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
29.9.2020 v kategorii Mobily Petr
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 379 zobrazení
25.2.2020 v kategorii Mobily Jakub kubik
0 bodů
1 reakce 641 zobrazení
2.11.2018 v kategorii Mobily Dominika Stratilová
0 bodů
1 reakce 390 zobrazení
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
0 bodů
1 reakce 462 zobrazení
0 bodů
1 reakce 801 zobrazení
...