0 bodů
159 zobrazení
v kategorii Mobily
V galerii se mi roztříděné fotky ve složkách daly všechny do jednoho velkého alba. Když připojím mobil na pc,tak tam je to všechno v jednotlivých složkách. Prosím, jak to mít opět roztříděné? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Tohle je obvyklé chování galerie, která fyzické složky v paměti telefonu seskupuje do alb podle svého. Fotky tedy nejspíš pořád leží ve správných složkách (vidíte je při připojení k PC), jen je galerie zobrazuje pohromadě. Zkuste galerii přepnout do zobrazení podle složek/adresářů (často v menu jako Alba vs. Složky), případně vymazat mezipaměť aplikace Galerie, ať se náhledy znovu načtou. Pomoct může i jiná aplikace pro prohlížení fotek, která respektuje strukturu složek tak, jak ji vidíte přes počítač.




Související témata

0 bodů
1 reakce 149 zobrazení
21.4.2015 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 214 zobrazení
9.2.2019 v kategorii Mobily Jan Polak
0 bodů
1 reakce 327 zobrazení
19.1.2019 v kategorii Mobily Michaela Kačmaříková
0 bodů
1 reakce 669 zobrazení
0 bodů
1 reakce 265 zobrazení
11.12.2017 v kategorii Mobily Tereza
0 bodů
1 reakce 211 zobrazení
...