0 bodů
357 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dá se něco například pěstovat v pneumatikách od auta? Jak využít staré pneumatiky od auta?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Možnost využití je celá řada. Od pěstování, přes nábytek, dětské prolézačky až po boty /vše lze z pneumatik vyrobit. Spoustu odkazů najdeš na netu/ Záleží jen na tvé šikovnosti a potřebě. Přesto je třeba mít na paměti, že se jedná o nebezpečný odpad.




Související témata

0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
1.9.2015 v kategorii Ostatní Václav Čemelka
0 bodů
2 odpovědí 335 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 351 zobrazení
24.8.2016 v kategorii Auto moto anonym
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
1 reakce 358 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 918 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 995 zobrazení
...