0 bodů
405 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdarte, nefunguje mi notifikační led dioda. Respektive funguje ale jen při nabíjení ale když přijde SMS nebo zmeškaný hovor tak se nic neděje.

Vyzkoušel jsem mnoho aplikací a nic nefunguje.
V nastavení mám zaškrtlé oznamování.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (27 bodů)
Když LED svítí při nabíjení, dioda je hardwarově v pořádku - jde tedy o nastavení oznamování, ne o závadu. Zkontrolujte u konkrétních aplikací (SMS, telefon) v nastavení oznámení, zda mají povolenou LED/světelnou signalizaci, a ověřte, že není zapnutý režim Nerušit nebo úsporný režim, který notifikační světlo potlačuje. U některých telefonů je blikání pro zmeškané události samostatný přepínač (např. 'Blikat upozornění' nebo 'Pulzující světlo'). Pokud máte přizpůsobenou nástavbu systému, vyzkoušejte aplikaci typu Light Manager a dejte jí potřebná oprávnění k oznámením.




Související témata

0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
0 bodů
1 reakce 671 zobrazení
0 bodů
1 reakce 386 zobrazení
0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
...