0 bodů
507 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den,

mám no spíš můj děda má v depozitu pionýr Jawa 50 a bylo to platné jen rok tzn. do roku 2010. Je možné to vyzvednou? popř budu platit nějakou pokutu za překročení času ? kolik to stojí?

děkuji za odpověď

MB

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Depozit (uložení vozidla do depozitu na registru) se dělá na dobu neurčitou, takže i po roce 2010 by mělo jít vozidlo z depozitu vyzvednout – jen je potřeba si to vyřídit na příslušném odboru dopravně-správních agend (registr vozidel). Roli hraje, jestli šlo o starý typ uložení SPZ nebo dnešní vyřazení z provozu; u déle vyřazených vozidel se ověřuje, zda nedošlo k zániku registrace kvůli neohlášení údajů. Žádná paušální 'pokuta za překročení času' typicky není, ale mohou být správní poplatky a u staršího pionýra řešit znovuuvedení do provozu včetně technické. Konkrétní postup a poplatky pro tento případ vám nejspolehlivěji řeknou přímo na registru vozidel podle čísla, pod kterým je motorka vedená.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 690 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 570 zobrazení
15.6.2014 v kategorii Auto moto Bolek
0 bodů
6 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 229 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
...