Depozit (uložení vozidla do depozitu na registru) se dělá na dobu neurčitou, takže i po roce 2010 by mělo jít vozidlo z depozitu vyzvednout – jen je potřeba si to vyřídit na příslušném odboru dopravně-správních agend (registr vozidel). Roli hraje, jestli šlo o starý typ uložení SPZ nebo dnešní vyřazení z provozu; u déle vyřazených vozidel se ověřuje, zda nedošlo k zániku registrace kvůli neohlášení údajů. Žádná paušální 'pokuta za překročení času' typicky není, ale mohou být správní poplatky a u staršího pionýra řešit znovuuvedení do provozu včetně technické. Konkrétní postup a poplatky pro tento případ vám nejspolehlivěji řeknou přímo na registru vozidel podle čísla, pod kterým je motorka vedená.