0 bodů
374 zobrazení
v kategorii Mobily
Když zapnu wifi na mobilu ihned se vypne. Toto se stalo když jsem telefon restartoval a od té doby to nejde zapnout. Vraceno to továrního nastavení a bez úspěchu. Poradí někdo? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Když se Wi-Fi sama hned vypne i po obnovení do továrního nastavení, jde nejčastěji o hardwarovou závadu Wi-Fi modulu nebo problém s napájením/přehřátím, případně poškozený systémový soubor po neúspěšném updatu. Než to vezmete do servisu, zkuste pár věcí: nabít telefon nad 50 %, spustit ho v nouzovém režimu (Safe mode) a zkusit Wi-Fi tam - pokud v nouzovém režimu funguje, problém dělá nějaká nainstalovaná aplikace. Dále zkuste v nastavení vymazat mezipaměť (cache partition) přes recovery menu a zkontrolovat, zda není dostupná aktualizace systému. Pokud ani to nepomůže, je to skoro jistě vadný Wi-Fi modul a oprava patří do autorizovaného nebo dobrého neautorizovaného servisu.




Související témata

0 bodů
1 reakce 614 zobrazení
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
19.11.2019 v kategorii Mobily Šimon Roubal
0 bodů
1 reakce 330 zobrazení
0 bodů
1 reakce 469 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
...