Když se Wi-Fi sama hned vypne i po obnovení do továrního nastavení, jde nejčastěji o hardwarovou závadu Wi-Fi modulu nebo problém s napájením/přehřátím, případně poškozený systémový soubor po neúspěšném updatu. Než to vezmete do servisu, zkuste pár věcí: nabít telefon nad 50 %, spustit ho v nouzovém režimu (Safe mode) a zkusit Wi-Fi tam - pokud v nouzovém režimu funguje, problém dělá nějaká nainstalovaná aplikace. Dále zkuste v nastavení vymazat mezipaměť (cache partition) přes recovery menu a zkontrolovat, zda není dostupná aktualizace systému. Pokud ani to nepomůže, je to skoro jistě vadný Wi-Fi modul a oprava patří do autorizovaného nebo dobrého neautorizovaného servisu.