0 bodů
247 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den.

Poradíte mi prosím jakej internet explorer mám stáhnout?

Nerozumím tomu, dám do převodu na teac mp360 video a chtějí po mě stáhnout internet explorer z roku 1980 ten prehistorickej křáp kterej se seká.

Prosím nevíte kterej internet explorer stáhnout?¨

Děkuji. 22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Tady jde o nedorozumění — Internet Explorer z roku „1980" neexistuje a žádný prohlížeč ke konverzi videa do MP3/MP4 přehrávače nepotřebuješ. Nejspíš ti nějaká stránka nebo program podsouvá stažení něčeho navíc (často to bývá reklama nebo i nežádoucí software), takže to v žádném případě neinstaluj. Pro nahrání videa do přehrávače Teac MP360 stačí video převést do podporovaného formátu (obvykle AVI nebo MP4 v rozlišení, které přehrávač zvládá) běžným konvertorem a soubor pak jen zkopírovat do paměti přehrávače přes USB. Podívej se do návodu k přehrávači, jaký přesný formát a rozlišení vyžaduje, a použij ověřený, bezpečný video konvertor.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 586 zobrazení
0 bodů
1 reakce 232 zobrazení
0 bodů
1 reakce 679 zobrazení
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
10.6.2020 v kategorii Multimédia a hry 22aa
0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
0 bodů
1 reakce 276 zobrazení
0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
1 reakce 418 zobrazení
...