0 bodů
208 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdra­vím chtě­la bych se ze­ptat a zá­ro­veň po­prosit o ra­du ohled­ně mo­bi­lů.
Roz­ho­du­ji se me­zi Ho­nor 10, Hu­a­wei No­va 3, Hu­a­wei P20 li­te a mož­ná ješ­tě Ap­ple 7
Po­ža­du­ji lepší fot­ky
Dobrou vý­drž, vel­ké úlo­žiš­tě, aby se mo­bil cel­ko­vě po ro­ce ne­za­se­ka­val, což se mi sta­lo po ro­ce s ny­něj­ší Hu­a­wei No­vou
U Ap­plu 7, je­li­kož je to už star­ší mo­del 2016, ne­vím zda bych mě­la vů­bec do ně­ho jít, va­dí mi ta ba­ter­ka.
Moc dí­ky za ná­zo­ry

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (48 bodů)
Z vašich požadavků (lepší fotky, výdrž, velké úložiště, aby se telefon po roce nezasekával) je rozumné dívat se hlavně na dostatek RAM a kvalitní procesor, protože právě nedostatečná RAM bývá důvodem zasekávání po čase. Z uvedených modelů mívají lepší fotoaparát a výdrž vyšší řady (P-řada bývá fotograficky silnější než „lite“ a „nova“ varianty), zatímco iPhone 7 je už starší a má menší úložiště i slabší baterii. Doporučuji vybírat podle aktuálních recenzí a srovnávacích testů fotoaparátu a výdrže baterie, ne podle názvu, a dát přednost modelu s víc RAM a větším úložištěm. Ideálně si telefony osahejte v prodejně a porovnejte rychlost a fotky naživo.




Související témata

0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
1 reakce 230 zobrazení
8.5.2017 v kategorii Mobily Jana
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
0 bodů
1 reakce 377 zobrazení
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
1 reakce 601 zobrazení
0 bodů
1 reakce 372 zobrazení
...