0 bodů
250 zobrazení
v kategorii Mobily
Ahoj,chci si koupit "menší"mobil  a rozhoduji se mezi Nokia 7.1 ,Huawei P20 lite a Samsung S9....u kterého je tedy i o dost vyšší cena.....Tak nevím.Můžete mi někdo poradit?....Díky Pavel.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před evca.s Registrovaný (33 bodů)
Z té trojice je technicky nejvybavenější Samsung S9 (lepší displej, foťák i výkon), proto má i vyšší cenu, ale pokud chceš ušetřit a stačí ti slušný střední telefon, je Huawei P20 lite rozumný kompromis. U Huawei ale prověř, jak je na tom s aktualizacemi a podporou Google služeb — u starších i novějších modelů to bývá problém, takže si ověř konkrétní kus. Rozhodni se hlavně podle toho, co od mobilu čekáš: pokud fotíš a chceš dlouhou podporu, připlať si Samsung; pokud jde hlavně o cenu a velikost, vyber lacinější variantu. Vzhledem k tomu, že jde o starší modely, doporučuju zvážit i novější telefon ve stejné cenové hladině s aktuální softwarovou podporou.




Související témata

0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
29.12.2016 v kategorii Mobily Lukáš Králík
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 668 zobrazení
0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
29.9.2020 v kategorii Mobily Petr
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
0 bodů
1 reakce 224 zobrazení
7.12.2014 v kategorii Mobily ''L''
0 bodů
2 odpovědí 590 zobrazení
1.2.2019 v kategorii Auto moto Jakub
0 bodů
1 reakce 277 zobrazení
0 bodů
1 reakce 212 zobrazení
23.9.2016 v kategorii Sport, volný čas LueStar
...