0 bodů
282 zobrazení
v kategorii Společnost
Zdravím, je mi 12 a líbí se mi jedna holka ze třídy. Sedí přede mnou v lavici, ale já si myslím že ona mě ráda nemá. Poraďte mi prosím co mám dělat.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Nejdřív klid, ve dvanácti je úplně normální, že nevíš, co si ten druhý myslí, a často to vůbec není tak, že tě nemá ráda. Zkus s ní začít normálně mluvit o běžných věcech, třeba se zeptat na úkol nebo jí s něčím pomoct, ať vznikne přirozený důvod ke kontaktu. Buď k ní milý a slušný, usmívej se, ale nepřetvařuj se, holky obvykle ocení, když je kluk sám sebou. A nezapomeň, že i kdyby to nevyšlo, není to konec světa, kamarádství je dobrý začátek a může z toho být víc.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 714 zobrazení
0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 419 zobrazení
...