To, co popisujete, nezní jako porucha tiskárny, ale jako přihlašování ke schránce/e-mailu nebo k cloudové tiskové službě - tiskárna sama po přihlašovací adrese nežádá. Nejdřív si v prohlížeči nebo v poštovní aplikaci normálně otevřete e-mail s výpisem a teprve odtud dejte Tisknout (Ctrl+P) a vyberte svou tiskárnu; ověřte, že je zapnutá, připojená a nastavená jako výchozí. To, že se ze čtyřstránkového souboru vytiskly jen 2. a 4. strana, vzniká nejčastěji špatně zadaným rozsahem stran v tiskovém dialogu (např. zůstalo nastavené "liché/sudé" nebo konkrétní stránky) - zkontrolujte volbu "Všechny stránky". Jako test si zkuste vytisknout libovolný jiný dokument; když projde celý, je problém jen v nastavení tisku konkrétního výpisu, ne v tiskárně.