0 bodů
256 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Jako přihlášovací adresu jsem napsala svůj mail, nešlo to, pak tel. číslo, dál zálohovací adresu na gmail, ale nepustilo mě to dál. Při připojení na druhý NB mi to vytisklo ze 4stránkového souboru jen 2a4stránku. Mám na NB win10. Poradíte mi?Díky.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
To, co popisujete, nezní jako porucha tiskárny, ale jako přihlašování ke schránce/e-mailu nebo k cloudové tiskové službě - tiskárna sama po přihlašovací adrese nežádá. Nejdřív si v prohlížeči nebo v poštovní aplikaci normálně otevřete e-mail s výpisem a teprve odtud dejte Tisknout (Ctrl+P) a vyberte svou tiskárnu; ověřte, že je zapnutá, připojená a nastavená jako výchozí. To, že se ze čtyřstránkového souboru vytiskly jen 2. a 4. strana, vzniká nejčastěji špatně zadaným rozsahem stran v tiskovém dialogu (např. zůstalo nastavené "liché/sudé" nebo konkrétní stránky) - zkontrolujte volbu "Všechny stránky". Jako test si zkuste vytisknout libovolný jiný dokument; když projde celý, je problém jen v nastavení tisku konkrétního výpisu, ne v tiskárně.




Související témata

0 bodů
1 reakce 258 zobrazení
0 bodů
1 reakce 811 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 779 zobrazení
3.4.2014 v kategorii Počítače, internet zzzzz Registrovaný (420 bodů)
...