0 bodů
275 zobrazení
v kategorii Škola, příklady

Na počty do 1000 používáte kalkulačku nebo bystříte mozek?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jak na co - na sčítání nepotřebuju kalkulačku ani na výrazně vyšší čísla, přirozený logaritmus ovšem ´počítám´ na kalkulačce vždy...
:D



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pro běžné počty, jako je sčítání ,odčítání, dělení a násobení jen vyjímečně. Ovšem některé věci bez kalkulačky dost dobře nejdou a v tabulkách se už dnes nikomu hledat nechce.

0 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Já ji mám skoro přirostlou k ruce:-))) Jsem ráda, že je dnes už v každém mobilu.
Dokážu to spočítat i bez ní, ale proč bych to dělala? (sun)



Související témata

0 bodů
1 reakce 277 zobrazení
0 bodů
1 reakce 889 zobrazení
0 bodů
1 reakce 202 zobrazení
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 378 zobrazení
0 bodů
1 reakce 245 zobrazení
0 bodů
1 reakce 353 zobrazení
0 bodů
1 reakce 574 zobrazení
0 bodů
1 reakce 294 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 595 zobrazení
...