0 bodů
325 zobrazení
v kategorii Ostatní

Zaměstnavatel mi řekl že mi 5 hodinovou návštěvu lékaře neproplatí i když mám od doktorky lístek.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
 
Nejlepší reakce

Vše potřebné je upraveno zákony. Podívejte se třeba zde:
http://www.prace.cz/poradna/aktuality/detail/article/otazka-muzu-jit-k-lekari-v-pracovni-dobe/



0 bodů

Díky to jsem hledala (y)



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 524 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 252 zobrazení
0 bodů
1 reakce 175 zobrazení
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
5.9.2015 v kategorii Ostatní Herbert
...