0 bodů
348 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Co se z něho dělá?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)


0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Přidávám ´pár´ snítek k masu při pečení, třeba při pečení na jablkách zajímavě ´ovoní´ sos.
Ale výborný je i do čočkové polévky.
:o



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 364 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
1 reakce 716 zobrazení
0 bodů
1 reakce 169 zobrazení
30.1.2016 v kategorii Ostatní Klepsa Filip
0 bodů
1 reakce 391 zobrazení
0 bodů
1 reakce 376 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.8k zobrazení
9.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 7.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 739 zobrazení
...