0 bodů
318 zobrazení
v kategorii Diskuze

Všiml jsem si, že tu na poradně lidé občas pokládají otázky, na které vlastně sami znají odpověď, nebo se ptají jen tak mezi sebou. Říkal jsem si, proč to vlastně děláme. Je to spíš pro zábavu, nebo to má nějaký hlubší smysl?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
 
Nejlepší reakce

A kde bychom se jako měli ptát, když ne tady?



+3 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

To je princip poraden. Někdo se zeptá a jiný uživatel odpovídá! (sun)

+2 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

prečo si tu otázku nepoložíte sebe?

(smoking)

image


Související témata

+1 bodů
6 odpovědí 628 zobrazení
28.3.2014 v kategorii Diskuze zzzzz Registrovaný (420 bodů)
+2 bodů
3 odpovědí 367 zobrazení
22.10.2014 v kategorii Tato poradna inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
6 odpovědí 540 zobrazení
17.5.2014 v kategorii Tato poradna nepřihlášený vincek
0 bodů
4 odpovědí 438 zobrazení
26.3.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 216 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Ostatní Monika
0 bodů
8 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 300 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.0k zobrazení
13.5.2014 v kategorii Ostatní Rendl Pavel
...