Všiml jsem si, že tu na poradně lidé občas pokládají otázky, na které vlastně sami znají odpověď, nebo se ptají jen tak mezi sebou. Říkal jsem si, proč to vlastně děláme. Je to spíš pro zábavu, nebo to má nějaký hlubší smysl?
A kde bychom se jako měli ptát, když ne tady?
To je princip poraden. Někdo se zeptá a jiný uživatel odpovídá! (sun)
prečo si tu otázku nepoložíte sebe?
(smoking)
CZPoradna.cz