0 bodů
303 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Skládáte raději z lega nebo kostek cukru?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Z kostek cukru...
Ale ony se, mrchy, v tom čaji či kafi rozpustěj...
:@



+1 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

ani jedno nepoužívám a nemám,sladím krystalem či krupicí...
...a skládám maximálně tak uhlí jednou za čas

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Lego neskládám a sladím cukerínem.



Související témata

0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
21.12.2015 v kategorii Diskuze fdsz
0 bodů
3 odpovědí 320 zobrazení
0 bodů
1 reakce 212 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 296 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 388 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
...