0 bodů
254 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Mají děti na základní škole aspoň nějaké základy vaření? Nebo k tomu nemají vůbec možnost přičichnout?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Na některých školách ano. U nás ve škole, máme velice pěkně vybavenou cvičnou kuchyň





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 624 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 569 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo Václavka
0 bodů
1 reakce 714 zobrazení
9.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 513 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 654 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 533 zobrazení
...