0 bodů
713 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)

Často peču a vařím v alobalu a teď jsem zaslechl, že to prý nemusí být úplně zdravé. Je na tom něco pravdy, hlavně u kyselých nebo slaných jídel?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Nejlepší to je na rozpáleném kamenu.

Johanka Registrovaný (119 bodů)
+1

Ne ne, nejlepší to je na mořké pláži vyhřáté sluncem, když slunce zapadá, nikdo kolem, jen my dva, v malebném tichu za cvrlikotu cikád... :)





Související témata

0 bodů
1 reakce 190 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Vaření, jídlo Jitka52
0 bodů
4 odpovědí 970 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 368 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
1 reakce 623 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo Václavka
0 bodů
3 odpovědí 253 zobrazení
0 bodů
1 reakce 262 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 483 zobrazení
...