Často peču a vařím v alobalu a teď jsem zaslechl, že to prý nemusí být úplně zdravé. Je na tom něco pravdy, hlavně u kyselých nebo slaných jídel?
Nejlepší to je na rozpáleném kamenu.
Ne ne, nejlepší to je na mořké pláži vyhřáté sluncem, když slunce zapadá, nikdo kolem, jen my dva, v malebném tichu za cvrlikotu cikád... :)
CZPoradna.cz