0 bodů
344 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

To se ten hrách mixuje?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Není třeba mixovat. Stačí rozvařit a podle potřeby udělat zásmažku, nejlépe na špeku.





Související témata

0 bodů
1 reakce 780 zobrazení
0 bodů
1 reakce 319 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 685 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 4.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 602 zobrazení
0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
30.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Zbyšek
0 bodů
1 reakce 475 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Klárka
0 bodů
5 odpovědí 483 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
...