0 bodů
4.1k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Je děsně řídká

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Dušenou cibulkou, do ´světlehněda´.
:o
Proč´s tam dával tolik vody???



+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Co třeba nezahušťovat, ale nechat vykapat přes plátno v cedníku?

0 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

Co zkusit krapet mouky, nebo zakysané smetany či dvě vejce (think)

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Hrachem ....no nic nevesej hlavu ...nakrajej na kosticky rohlik nebo housku ...do panve dej trosku oleje a pecivo trochu osmaz ...(giggle) Budes mit vybormou hrachovou polevku ...nikdo nepozna rozdil ....urcite na okoli udela dojem ...(giggle)

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Rozškvařit kostičky špeku, v polovině času přidat cibulku, celé pěkně do světle zlatova, přidat hladkou mouku=jíška. A paráda!



Související témata

0 bodů
1 reakce 344 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 13 hodinami v kategorii Vaření, jídlo kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
0 bodů
8 odpovědí 3.6k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 187 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Vaření, jídlo tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 563 zobrazení
...