0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Ráda bych si doma uvařila ovocnou marmeládu, ale snažím se vyhnout cukru. Jde to vůbec udělat úplně bez cukru, aby to drželo a vydrželo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Uplně bez cukru to nepůjde. Potom už by to nebyla marmeláda



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Pokud máš na mysli dia marmeládu, tak tady je předpis:
http://www.jaktak.cz/jak-udelat-jahodovou-marmeladu-dia-recept.html
Není to ale levná záležitost. Vloni jsem někde na netu našla lepší předpis, ale letos ho nějak neumím najít. Pamatuji si jen, že tam bylo místo cukru 15 tabletek sladidla a nějaký Gelfix. Nejspíš i víc kyseliny citronové, ale bez záruky.



Související témata

0 bodů
1 reakce 780 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 728 zobrazení
0 bodů
1 reakce 248 zobrazení
0 bodů
1 reakce 332 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 499 zobrazení
28.11.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 975 zobrazení
10.10.2014 v kategorii Vaření, jídlo boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 455 zobrazení
8.10.2014 v kategorii Vaření, jídlo Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 340 zobrazení
...