0 bodů
505 zobrazení
v kategorii Společnost

Jak se na to díváte vy? Pracovali by jste pod agenturou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ne.
Stejně, jako bych nepracoval ne černo.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Agentura má vždy z Vašeho umístění výhodu, ne-li zisk. Jenže kolikrát není zbytí a každé pracovní místo je v daný okamžik dobré. Asi tak.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 534 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 564 zobrazení
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 543 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 589 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 880 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 463 zobrazení
...