0 bodů
635 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Chtěla bych upéct na pečícím papíru pizzu. Nikdy jsem na tom ale nepekla. Na obale návod není. Mám ho potřít olejem? Nebo se dává těsto rovnou na papír bez vymazání?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů

Chtěla bych péct pizzu komplet z vykynutého těsta. Mám nazdobené těsto (rajčatové pyré, šunka, olivy, sýr, žampíky) takže ji dám na papír a nemažu.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
Upraveno mowla

"Pečící papír" se používá namísto vymazání...
;-)
Ale zřejmě chceš pizzu jen ´ohřát´ (polotovar) - na plech polož buďto pečící papír a nebo alobal (lesklou stranou nahoru) - ať pak nemusíš plech ´drhnout´, to stačí.


Doplňuji: Ano - jen ji položíš na papír, bez vymazání.
Jen - některé pečící papíry jsou jednostranné, takové patří hladším povrchem nahoru (k těstu).



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 653 zobrazení
0 bodů
1 reakce 321 zobrazení
14.6.2014 v kategorii Ostatní Uďěk
0 bodů
4 odpovědí 681 zobrazení
6.6.2014 v kategorii Finance podnikání Alenka Vránová
0 bodů
2 odpovědí 680 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 421 zobrazení
4.8.2016 v kategorii Zvířata bacha koušu
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 563 zobrazení
0 bodů
1 reakce 758 zobrazení
30.9.2019 v kategorii Vaření, jídlo anonym987654
0 bodů
1 reakce 657 zobrazení
19.7.2018 v kategorii Vaření, jídlo Blanka Černá
...