0 bodů
714 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Jsem jako vyžle a potřebuji nabrat na váze. Dneska jsem byl u doktorky na preventivní prohlídce a říkala ať přiberu. Jsou mě vidět žebra. Co jíst? Nebo jak přibrat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pomůže ti cvičení a úprava jídejníčku - více bílkovin (zejména červené maso a sýry).
Pokud jde o cvičení - domluv se se svým tělocvikářem a nebo si zajdi do fitka - jednak potřebuješ vypracovat sestavy cviků na jednotlivé svalové partie (včetně určení vhodné zátěže a počtu opakování), ale hlavně se musíš naučit správné technice provádění těch cviků - ať si neublížíš.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 853 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 828 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 928 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.9k zobrazení
25.3.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Václav Dvořák
0 bodů
2 odpovědí 714 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 648 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 799 zobrazení
...