0 bodů
292 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Nebo stačí omýt?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jak na co...
Třeba na brkaši je škrábu (loupat je je škoda).
Do francouzských brambor je jen umeju kartáčkem.



+1 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

brambory se buď ŠKRÁBOU > nové
nebo OKRAJUJÍ > staré a nebo LOUPOU a to všechny,ale až po uvaření...

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Svoje ze zahrádky většinou ne. Jen vydrhnu kartáčkem



Související témata

0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
7.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Tomas
0 bodů
2 odpovědí 356 zobrazení
4.1.2016 v kategorii Vaření, jídlo majka29
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
18.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo KAREL
0 bodů
3 odpovědí 710 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 876 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 662 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 701 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 639 zobrazení
...