0 bodů
395 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Jaké je lepší? Z čeho vaříte dušené zelí když si chcete opravdu pochutnat? Z čerstvého nebo z naloženého zelí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jak kdy, jak k čemu...
Z čerstvého je zelí sladké, z kysaného kyselé.
Sterilované zelí nejím...
:o



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Já teda z naloženého, nejlépe kvašené, je kyselé, rychle uvařené, prostě samá chuť....:P

... a k tomu bůček..... :P

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Barbakane, ty nezklameš.......(giggle)



Související témata

0 bodů
1 reakce 734 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 252 zobrazení
5.10.2015 v kategorii Vaření, jídlo Bobo
0 bodů
3 odpovědí 591 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 494 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 366 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 360 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Hudba film leoš plenec
...