0 bodů
391 zobrazení
v kategorii Ostatní

Známe se s jednou paní, o které se říká, že trpí kleptomanií. Zajímá mě, jestli to nutkání funguje i u lidí, které dotyčný dobře zná a má je rád, nebo se to projevuje spíš mezi cizími lidmi. Děkuji za vysvětlení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+3 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

urcite ano...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Právě, že ano, i u známých na návštěvě.....(nod)

Že bych zašel ? (rofl)

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Jen se stav u nás není, co ukrást, jedině kousek žvance. Pekla jsem dnes čerstvé rohlíčky, tak ti nabídnu ke kafíčku.....čau.....(coffee)

Jak není bůček, nikam nejdu!

mama Pokročilý (1.2k bodů)

barbakane, ke kafíčku bůček? Ty máš ale zvrácené chutě.....(giggle)

Já chtěl rohlíčky, obzvlášť vypečené ]:)

mama Pokročilý (1.2k bodů)

barbakane, budou, budou i vypečené, to víš, že jo, přece svůj k svému.(coffee) (pizza)



Související témata

0 bodů
1 reakce 221 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 476 zobrazení
0 bodů
1 reakce 636 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
...