Známe se s jednou paní, o které se říká, že trpí kleptomanií. Zajímá mě, jestli to nutkání funguje i u lidí, které dotyčný dobře zná a má je rád, nebo se to projevuje spíš mezi cizími lidmi. Děkuji za vysvětlení.
urcite ano...
Právě, že ano, i u známých na návštěvě.....(nod)
Že bych zašel ? (rofl)
Jen se stav u nás není, co ukrást, jedině kousek žvance. Pekla jsem dnes čerstvé rohlíčky, tak ti nabídnu ke kafíčku.....čau.....(coffee)
Jak není bůček, nikam nejdu!
barbakane, ke kafíčku bůček? Ty máš ale zvrácené chutě.....(giggle)
Já chtěl rohlíčky, obzvlášť vypečené ]:)
barbakane, budou, budou i vypečené, to víš, že jo, přece svůj k svému.(coffee) (pizza)
CZPoradna.cz